Kampaně

Zajímavé informační kampaně a projekty :-)

Kampaně

Uvědomujeme si nutnost aktivit, které pomáhají lidem nalézt Pána Ježíše a objevit Jeho lásku. Občanské sdružení I4U, ve spolupráci s BibleTV a dalšími partnery realizuje kampaně, které pomáhají lidem objěvit Boží lásku a zvalitnit život. Zapojte se i vy do těchto projektů a pomozte nám ukázat lidem, že:

Bůh je LÁSKA!
Pán je úžasný, má nás neskutečně rád a pomáhá nám ve všech oblastech našeho každodenního života. Vše co dělá vypovídá o Jeho povaze a předevím o tom, že On sám je LÁSKA. Byli bychom rádi, kdyby se o této lásce dozvědělo co nejvíce lidí...

Pán Bůh Tě má rád
Každý z nás potřebuje někoho, kdo ho má rád - potřebujeme být milováni, ale také milovat. Láska je jeden z největších darů, který máme k dispozici. Žel té pravé lásky není v dnešní době dostatek :-( Proto bychom rádi ukázalli, že je tady Pán Bůh, který má každého z nás neskutečně rád!

S Ježíšem je život veselejší!
Pán Ježíš je náš Bůh, náš Spasitel - zemřel za nás! To je obrovská oběť! Ale nebylo to zbytečné, díky tomu, můžeme žít kvalitnější a smysluplnější život s jistotou, že na své každodenní problémy nejsme sami... Odevzdat život Ježíši - to je ta nejlepší životní volba :-)

 

Jak se do kampaní zapojit nebo je podpořit?
Jednoduše - rozhodněte se, do kterého projektu byste se rádi zapojili nebo jej podpořili a kontaktujte nás, dohodneme bližší podrobnosti :-) Využijte jakékoliv formy komunikace, vše je rychlé a efektivní. Můžete samozřejmě i sami využít materiály, které se nabízejí...

 

Fotogalerie

Sociální sítě BibleTV

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Page generated in 1.1892 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál