Klub přátel Bible

Informace a zajímavosti o Klubu přátel Bible

Klub přátel Bible

Staňte se členem Klubu přátel Bible a podpořte zajímavé projekty, které lidem ukazují na Bibli a její úžasné poselství :-) Klub přátel Bible je seskupení jednotlivců i skupin, především z celé České a Slovenské republiky, kteří si uvědomují nutnost ukázat druhým na poselství Pána Ježíše, které je zapsáno v Knize-knih - Bibli. Je samozřejmě zcela nezávislé. Společnými silami tak můžeme ukázat na to, že stojí za to jít v životě za Ježíšem.
Pokud i ty vnímáš, že bys rád podpořil vybrané projekty, které jsou podporovány Klubem přátel Bible, můžeš tak učinit již nyní :-). Klub přátel Bible se v současnosti zaměřuje na podporu zejména následujících projektů (ale samozřejmě i jiných):

BibleTV - křesťanská internetová televize přibližující Bibli a její poselství. Finanční prostředky jsou určeny na realizaci celého projektu - technika, distribuce signálu, propagace, mzdové náklady vybraných spolupracovníků, další související náklady. Projekt BibleTV bychom rádi dále rozšiřovali a zkvalitňovali. Věříme, že nám v tom svým příspěvkem pomůžeš i ty... :-)
V tuto chvíli potřebujeme nashromáždit prostředky ve výši minimálně 200 000,- Kč na novou techniku a další nutné investice - POMOZTE NÁM!

Výstava BIBLE VČERA, DNES a ZÍTRA - unikátní putovní výstava přibližující Bibli a její poselství široké veřejnosti. Výstava putuje po celé České a Slovenské republice a oslovuje tisíce lidí. Finanční prostředky jsou určeny na realizaci celého projektu - pořizování exponátů, darování Biblí a jiných knih, propagace, mzdové náklady vybraných spolupracovníků, náklady na cestovné a ubytování, další související náklady. S Boží pomocí bychom rádi oslovovali i dále co nejvíce lidí v České republice i na Slovensku. I ty nám v tom můžeš pomoci :-)

Info-Bible.cz - informační portál o Bibli a jejich hodnotách. Cílem projektu je přiblížit informace a zajímavosti související s biblickým poselstvím. Finanční prostředky jsou určeny na realizaci celého projektu - příprava, úprava a vytváření materiálů, propagace, provozní náklady, mzdové náklady vybraných spolupracovníků, další související náklady. Pomoz nám i ty využít možnosti internetu, které se nabízejí... :-)

a další biblické projekty, které se realizují nebo jejihž realizace se připravuje...

 

Kdo se může stát členem Klubu přátel Bible?
Členem Klubu přátel Bible se mohou stát jednotlivci z celé České a Slovenské republiky. Členy se mouhou stát také skupinky - např. skupinka křesťanů, mládež, senioři, apod.

Jaká je výše členského příspěvku?
Rozhodnete-li se stát členem Klubu přátel Bible, budeme velmi rádi. Součástí členství je také členský příspěvek v minimální výši 50,- Kč měsíčně. Výši příspěvku si můžete zvolit sami, dle Vašich možností a ochoty :-). Finanční prostředky jsou určeny jak na provozní náklady Klubu přátel Bible, tak především na projekty, které Klub přátel Bible podporuje nebo podporovat bude (viz. např. výše)

Co získám, stanu-li se členem?
Pokud se staneš členem Klubu přátel Bible z lidského pohledu moc nezískáš. Nicméně věříme, že Ti Pán tvoji ochotu bohatě vynahradí... Tím hlavním motivem by měla být Tvá ochota podpořit Boží dílo a dobré projekty :-). Pán Bůh nám nesmírně žehná, možná si to ani neuvědomujeme. Pokud se ti projekty podporavané Klubem přátel Bible libí, věříme, že nám pomůžeš s jejich realizací.
Jako malý bonus jsme pro členy Klubu přátel Bible připravili malé poděkování v několika formách. Jednou z forem je přístup do archivu BibleTV a možnost přehrávat a stahovat videa v daleko vyšších kvalitách, než-li jsou volně k dispozici - např. DV, HD nebo Full HD (samozřejmě jsou-li videa v těchto kvalitách natočeny :-)). Jedním z dalších bonusů je také doplňková sleva pro zakoupení Biblí a dalších křesťanských knih v jednotlivých internetových obchodech v průměrné výši 5-10%. Postupem přibudou i další výhody :-)

Jak se tedy stát členem?
Není nic jednoduššího, než-li se prvně zaregistrovat a pak nás kontaktovat :-).

Sociální sítě BibleTV

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Page generated in 1.1863 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál