Myšlenky o naději

Myšlenky o naději

Jakkoli se nám může zdát, že náš svět už nemá naději dostat se ze svých problémů, kniha Myšlenky o naději, světoznámé autorky Ellen Gould Whiteové, nás chce seznámit s tím, kde najít pravé hodnoty života.
Ježíš Kristus při pohledu na bídu světa vidí více než jen problémy a hřích. Ve své nekonečné moudrosti a lásce vidí možnosti člověka – výšky, jakých může dosáhnout. Myšlenky, které pronesl na hoře blahoslavenství, jsou drahokamy z klenotnice pravdy. Můžeme je získat i my, protože jsou určena pro všechna lidská pokolení. I my si můžeme vypěstovat správné povahové rysy a získat všechny Boží hodnotné dary.
V knize Myšlenky o naději čtenář mimo jiné najde rozvinutí známé modlitby „Otčenáš“. Možná jsme si ji navykli odříkávat, aniž bychom o jejím obsahu příliš přemýšleli. Její význam je však dalekosáhlý a v její hloubce pramení živé pravdy, které nám mají pomoci nalézt správný vztah k našemu Otci, k našim bližním i k sobě samým. Již jediná věta „Odpusť nám naše hříchy, neboť i my odpouštíme každému, kdo se proviňuje proti nám“ nás nutí nechovat v sobě hořkost, ale přijmout vnitřní pokoj a zároveň dát druhým naději na obnovení mezilidských vztahů.

Usedněme tedy spolu s Kristovými posluchači na úbočí hory blahoslavenství a prosme, hledejme, tlučme – a také pozorně poslouchejme. Tato kniha nás chce přivést na cestu pravého pokoje a nehasnoucí naděje, až domů – k dokonalé Lásce.

Autor

Ellen Gould Whiteová

Vydavatel

Advent-Orion

Rozměry

Rozměr: 240 x 160 mm, počet stran: 91, vazba: tuhá

Zapůjčení

Knihu Myšlenky o naději je možné zapůjčit ve vybraných knihovnách.

Zakoupení

Knihu Myšlenky o naději můžete zakoupit také v našem internetovém obchodě.

Fotogalerie

Zobrazit celou fotogalerii

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Facebook

Page generated in 1.79 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál