Zrnka 7


Učebnice Zrnka 7 je určena pro děti od 0 do 2 let a pro jejich rodiče. V této učebnici najdete pouze tři lekce - vždy jednu na celý měsíc. Proč? Abychom mohli dát svým dětem větší příležitost skutečně se naučit základní myšlenky, a to opěteovným zdůrazňováním. Dáváme také více příležitostí k opakování jednotlivých prvků programu, jakými jsou například písničky, a hry s prsty.

Možná přivítáte, že tyto lekce jdou paraelně s lekcemi pro děti vyššího věku. Stejné myšlenky jsou zdůrazňovány celý měsíc v obou katergoriích předškolního věku, avšak lekce pro děti vyššího předškolního věku obsahují více detailů daného příběhu.

Dalším rysem této učebnice je zahrnutí pojetí vývoje raného dětství, které aplikujeme na velmi malé děti. prosím, věnujte čas tomu, abyste se s charakteristickými znaky růzstu a vývoje malých dětí seznámili.

Tyto učebnice připravoval kolektiv odborníků z různých zemí světa déle než čtyři roky. Výtvarníci i další pracovníci se snažili, aby jejich dílo bylo dostatečně atraktivní.

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Facebook

Page generated in 1.2526 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál