Směřovat výš!

Využijte to nejlepší pro svůj život :-)

Občanské sdružení I4U, ve spolupráci s BibleTV a dalšími partnery připravuje jedinečný Česko-Slovenský projekt vycházející z Bible a biblických zásad. Projekt vznikl jak důsledek potřeb mnoha tisíců mladých lidí (vycházíme mimo jiné ze zkušeností získaných v rámci velmi úšpěšného projektu unikátní putovní výstavy BIBLE VČERA, DNES a ZÍTRA) a jeho cílem je pomoci jim (ale samozřejmě nejen jim) získat to nejlepší pro svůj život. Díky jednotlivým částem projektu mohou lidé SMĚŘOVAT VÝŠ, a to zejména v oblastech:

- osobních darů a nadání - zejména mladí lidé mohou, nejlépe pod Božím vedením, efektivně hledat, objevit a dále rozvíjet svá obdarování. Každý z nás má nějaký dar, jen je důležité jej hledat, objevit a dále rozvíjet - i díky tomu může být kvalita života daleko větší, otevírají se nové možnosti a mnoho dalšího...

- zaměstnání, škola - proč nevyužít to nejlepší i v zaměstnání a škole (lepší práce, kvalitnější vzdělání, větší možnosti) :-)

- nápady, náměty - máte-li nějaký zajímavý nápad (v souvislosti s prací, školou, zajímavým projektem...) v jakékoliv oblasti a rádi byste jej posunuli dále (realizovali)? I to může být cesta jak realizovat zajímavý projekt...

- partnerské a mezilidské vztahy - osobní záležitosti jsou mnohdy velmi podceňovány, ale přitom jsou nesmírně důležité. Proto v této oblasti stojí za to "jít dále"!

- a další oblasti...

Projekt bude spuštěn během krátké doby - samozřejmě Vás budeme informovat :-) Pokud byste rádi nepropásli tento projekt, neváhejte se registrovat na BibleTV - budeme Vás informovat. Můžete samozřejmě také pravidelně sledovat BibleTV :-)

 

Zapojení mnoha partnerů!

Do projektu budou zapojeni i další partneři, zejména pak knihovny, školy, neziskové organizace, veřejné instituce, vybraná média, ale i firmy z různých oborů a oblastí v rámci celé České a Slovenské republiky. Systematická a dlouhodobá spolupráce bude nepochybně přínosem nejen pro samotné účastníky projektu, ale také jednotlivé partnerské organizace. Pokud jste zástupci jakékoliv organizace, kterou jsme zmínili (případně jiné), a rádi byste se také zapojili - neváhejte nás kdykoliv kontaktovat (viz. kontakt níže).

 

Kontakt:
Petr Hamrozi, koordinátor projektu
Tel.: +420 604 235 153 (CZ), +421 949 311 148 (SK)
E-mail: petr.hamrozi@hamri.cz, ICQ: 313-237-807, Skype: hamri_cz,Facebook: Petr Hamrozi

 

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Facebook

Page generated in 1.3255 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál