Okrskové setkání dětí

Program ze sboru Církve adventistů v Českém Těšíně

Okrskové setkání dětí

Přijměte pozvání na okrskové setkání dětí. Celodenní bohatý program pro děti z třineckého okrsku pod mottem Jsme jeden team připravili děti a rodiče z jednotlivých sborů Církve adventistů sedmého dne.

"Uvědomujeme si rozmanitosti našich povah a rozdílností národnostních kultur v naší společnosti. Tyto a další rozdílnosti více méně řeší i naše děti, ať už ve škole, sboře, tak i doma. Vždyť i sourozenci jsou každý jiný a přesto se učí spolupracovat a vycházet mezi sebou navzájem. A právě o vztazích a našem vnímání jeden druhého chceme hovořit," říká za organizační tým sboru v Českém Těšíně Radim Kantor.

Pozvání přijal a hostem setkání bude tajemník a vedoucí oddělení komunikace, dětské sobotní školy a zdraví Moravskoslezského sdružení br. Daniel Dobeš.  Děti se mohou těšit na bohatý program. Z programu lze jmenovat například maňáskové divadlo, které bude pod vedením Olenky Valchařové.

Celodenní program se uskuteční ve modlitebně Církve adventistů sedmého dne v Českém Těšíně na ul. Krátké. Začátek dopolední části bude od 9.00 hodin a odpolední část začne v 13.00 hodin. Pro všechny účastníky bude připravené malé občerstvení během polední přestávky. Těšíme se na vás a vaše děti. Celý program bude možné sledovat on-line na BibleTV.

Fotogalerie

Zobrazit celou fotogalerii

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Facebook

Page generated in 2.4306 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál