Zdraví pro Vaše město a Zdraví pro Vaší obec

Dnes snad již nikdo nepochybuje o tom, že zdraví (a to jak tělesné, duševní, tak i duchovní) patří k jedné z nejdůležitějších životních otázek. Jen málo kdo si již možná uvědomuje, že to, jak se cítíme, je v převážné většině případů výsledkem životosprávy a chování každého jedince. Mnoho z nás se snaží spoléhat na poslední záchranu – lékaře. Je to ovšem správný přístup a hlavně, je to vždy zcela funkční a efektivní? Stačí se podívat na plná léčebná zařízení, plné lékárny, prohlédnout si statistiky neustále se rozšířujících tzv. „civilizačních chorob“ nebo si jen tak popovídat se svými blízkými a přáteli o tom, jak nemoci doslova a do písmene „trápí a zabíjejí“.
Otázka zdraví se stává v dnešní době stále důležitější - jsou kladeny velké nároky na maximální eliminaci nemocnosti u zaměstnavatelů, neustále se zvyšující ceny léků, nedávno zavedené poplatky u lékaře a kdo z nás by nechtěl být zdravý a co nejdéle živ a trávit tak co nejvíce času se svými blízkými.

V otázce zdraví, ať se to možná nezdá, hraje velmi významnou roli také to, jak se cítíme po duchovní i duševní stránce. Zdraví každého jedince je tedy závislé na mnoha okolnostech a přitom se dá žít zdraveji velmi jednoduše a přitom v mnoha případech i výrazně levněji (ikdyž se to tak nemusí na první pohled možná zdát).
V mnoha případech jsou dnes mnohými z nás investovány finanční prostředky i čas do velmi pomíjivých oblastí a jen každý sám má možnost přemýšlet, zda-li tyto investice přinášejí tížený výsledek v podobě delšího života, pocitu štěstí a spokojenosti, lepšího zdraví, apod. (vždyť může např. nový automobil nebo nové DVD prodloužit jen o píď Váš život nebo nám přinese pocit štěstí, klidu, pokoje a odpočinku dlouhodobě?).


Proč tyto projekty vznikly

Při pohledu na mnohé z těch, kteří prožívají různé životní zápasy a těžkosti v podobě narušených partnerských vztahů (podle statistik více jak 50% všech manželských párů v ČR rozvádí); problémů v rodinných vztazích; psychických a zdravotních problémů; stresu; nejistoty z budoucnosti nebo při pohledu na mladé lidi, kteří si neví s mnoha životními otázkami rady a hledají (ale nenalézají) řešení svých problémů v drogách, alkoholu nebo jiných návykových či nebezpečných látkách a aktivitách, jsme prostě nemohli jinak, než-li se do tohoto projektu nepustit...
Těch důvodů, které nás k těmto projektům vedly, je samozřejmě daleko více!


Kdo jsme

Projekt je realizován I4U o.s., ve spolupráci s BibleTV a dalšími partnery. Do projektů se zapojují, kromě jednotlivců, také odborníci z vybraných oblastí a organizace a to jak soukromého, tak např. z veřejného sektoru.


Co je cílem projektů

Cílem projektů „Zdraví pro Vaše město“ a "Zdraví pro Vaší obec" je maximálně informovat o otázkách zdraví ve spojení s praktickými informacemi a také nabídnout různé volnočasové aktivity, které konkrétně pomáhají dětem, mladým lidem, dospělým nebo seniorům. Nechceme nikoho „přesvědčovat násilím“ - to v dnešní medializované době plné informací a různých druhů reklam, by nejspíše ani nesplnilo svůj účel. Rádi bychom pouze „nabídli možné řešení“ ve zdravotních, společensko-sociálních, duševních a duchovních otázkách a již na každém z Vás bude, zda-li budete chtít nad tímto navrženým řešením přemýšlet, aplikovat jej či nikoliv. Převážná většina informací a zkušeností pochází z dlouhodobých osvědčených programů (zejména program NEWSTART), které fungují ve více jak 100 zemích světa již více jak 100 let. Zároveň se postupně připravují zajímavé aktivity pro různé skupiny obyvatel.

Za pomocí mnoha velmi praktických a jednoduchých rad, tipů, informací a aktivit bychom Vám rádi byli nápomocni k postupné změně některých návyků. Mnohé z těchto změn zcela jistě přinesou velmi brzy své výsledky v podobě „kvalitnějšího života“, lepších mezilidských vztahů nebo např. úspory finančních prostředků!

Věříme, že si z různých aktivit naleznou "to své" jak děti, tak mládež, dospělí nebo senioři.

Projekty Zdraví pro Vaše město a Zdraví pro Vaší obec můžete kdykoliv podpořit několika způsoby :-)

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Facebook

Page generated in 2.1762 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál