Podpořte BibleTV propagačně

Buďte přínosem v oblasti propagace

Máte-li možnost projekt BibleTV podpořit také propagačně, bude to nepochybně přínosem. Využijte různých možností, jak biblickým poselstvím oslovit a zároveň povzbudit své blízké, známé, přátele...

Projekt BibleTV si klade za cíl nabídnout mnoho zajímavých a povzbudivých programů pro věřící, nevěřící i ty "hledající" a to všech věkových kategorií (děti, mladí lidé, dospělí i senioři).  Boží Lásku, Naději, Klid, Pokoj a Jistotu potřebují všichni a proto věříme, že s Vaší pomocí bude možné oslovit co největší počet lidí, kteří touží po těchto hodnotách, kteří touží po "lepším životě"! Nabízejí se zejména tyto možnosti propagace:

Informační kampaně
Ve spolupráci s občanským sdružením I4U realizujeme zajímavé informační kampaně pomáhající lidem poznat Pána Ježíše a Boží lásku!

Odkazy a loga BibleTV
Umístěte odkaz nebo logo BibleTV na vaše internetové stránky a prezentace...

Staňte se "fanouškem" BibleTV a sdílejte informace
Staňte se "fanouškem" projektu BibleTV (otevřená podpora) a sdílejte se svými přáteli a známými tipy, zajímavosti a novinky portálu BibleTV. Můžete k tomu využít všech dostupných prostředků moderní komunikace (e-mail, sms, skype, ICQ...), sociálních sítí (Facebook, Twitter...) a dalších možností.

Vyžádejte si od nás propagační materiály
Máte také možnost vyžádat si od nás propagační materiály - např. vizitky, záložky, apod., které pak můžete rozšiřovat mezi Vaše přátele a známé. Rozsah propagačních materiálů bude postupně rozšiřován :-)

Umístěte banner na veřejné prostranství
Jedna z možností je také umístění velkého venkovního banneru (nástěnné plachty) na veřejné prostranství. Pokud máte ve vlastnictví plot nebo např. objekt, který je na frekventovaném místě a byli byste ochotni zde umístit banner BibleTV, určitě nás kdykoliv kontaktujte :-)

Mediální partnerství - spolupráce
Pořádáte zajímavou akci související s Biblí a jejím poselstvím, případně jinými zajímavými tématy (zdravotní, přírodní, mezilidské apod.)? Můžeme Vám nabídnout možnost mediální spolupráce, v rámci které můžeme podpořit Vaší akci (případně Vám s podporou pomoci i ve Vašem místě). Recipročně (na oplátku :-) ) máte možnost umístit loga BibleTV na Vaše propagační materiály (pozvánky, plakátky...), apod. - to jistě také zvýší prestiž a hodnotu Vaší akce.

Jiná forma spolupráce...
Samozřejmě možností spolupráce a propagace projektu BibleTV i Vašich akcí je mnoho - proto nás určitě neváhejte kontaktovat...

 

V současnosti jsou také připravovány informační kampaně a zajímavé projekty, na kterých se bude BibleTV podílet. O všem se jistě brzy dozvíte... :-)

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Facebook

Page generated in 1.8623 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál