Projekty

Projekty realizované BibleTV

Projekty

BibleTV přímo realizuje, nebo se významnou měrou podílí na realizaci, významných projektů. Naším hlavním cílem je nabízet zajímavá videa zejména z křesťanského prostředí. Jsme ovšem rádi, že se můžeme podílet na velmi kvalitních projektech nebo je přímo podporovat. Mezi nejvýznamnější projekty patří:

Benefiční koncert
Občanské sdružení I4U, ve spolupráci se Sociálním odborem právní ochrany dětí Městského úřadu v Českém Těšíně, sborem Církve adventistů sedmého dne v Českém Těšíně a dalšími partnery realizujeme benefiční koncert, jehož výtěžek je určen na potřeby dětí. Jedním z hlavních partnerů je také BibleTV.

Krásy Česka a Slovenska... aneb jak to Pán Bůh krásně stvořil :-)
V celé České a Slovenské republice je mnoho nádherných míst a žijí zde velmi zajímaví a nádherní lidé. Možná to tak na první pohled nevypadá, možná si toho ve svém shonu mnohdy ani nevšimneme... Unikátní Česko-Slovenský projekt je novou aktivitou občanského sdružení I4U a BibleTV

Unikátní putovní výstava BIBLE VČERA, DNES a ZÍTRA
Unikátní výstava představuje Bibli a její poselství ve vybraných městech a obcích České a Slovenské republiky. Součástí výstavy je více jak 300 různých exponátů v bezmála 80 jazycích. Výstavu doplňuje zajímavý doprovodný program. Nově plánujeme rozšířit výstavu o další část s názvem Bible očima dětí - pomozte nám :-)

Unikátní výstava Bible očima Rembrandta
Výstava přibližuje život a dílo jednoho z nejvýznamnějších světových umělců. Součástí výstavy je 100 rytin a leptů doplněných zajímavými starými Biblemi. Součástí putovní výstavy je také doprovodný program.

Zdraví pro Vaše město a Zdraví pro Vaší obec
Cílem projektů „Zdraví pro Vaše město“ a "Zdraví pro Vaší obec" je maximálně informovat o otázkách zdraví ve spojení s praktickými informacemi a také nabídnout různé volnočasové aktivity, které konkrétně pomáhají dětem, mladým lidem, dospělým nebo seniorům v řešení zdravotních nebo mezilidských otázek.

Pokud se Vám jednotlivé projekty líbí, můžete je podpořit několika způsoby... :-)

 

Připravujeme také další zajímavé projekty - pomozte nám je realizovat!

Ježíš a Bible!
Přibližuje Pána Ježíše – Jeho život, dílo, poselství, pomoc... Nikdo neovlivnil svět tak jak Pán Ježíš - milióny lidí byly ochotny za Ním jít a odevzdat mu svůj život. Projekt přiblíží mimo jiné proč...

Láska – Boží dar!
V návaznosti na velmi úspěšný projekt unikátních putovních výstav BIBLE VČERA, DNES a ZÍTRA i Bible očima Rembrandta připravuje občanské sdružení I4U a BibleTV, ve spolupráci sdalšími partnery nový Česko-Slovenský projekt, jehož cílem je přiblížit a předat lidem lásku, zejména pak ukázat na to, že Pán Bůh je LÁSKA!

Směřovat výš!
Občanské sdružení I4U, ve spolupráci s BibleTV a dalšími partnery připravuje jedinečný Česko-Slovenský projekt vycházející z Bible a biblických zásad. Projekt vznikl jak důsledek potřeb mnoha tisíců mladých lidí a jeho cílem je pomoci jim (ale samozřejmě nejen jim) získat to nejlepší pro svůj život. Díky jednotlivým částem projektu mohou lidé SMĚŘOVAT VÝŠ

 

Fotogalerie vybraných aktivit BibleTV

Fotogalerie

Zobrazit celou fotogalerii

Sociální sítě BibleTV

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Page generated in 1.7808 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál