B archiv

Informace o projektu méně kvalitnějšího archivu

Vnímáme, že v adventních sborech i mimo ně je spousta velmi kvalitních programů - přednášky, bohoslužby, programy pro děti, zajímavé životní zkušenosti a příběhy, besedy a mnohé další programy. Nicméně v mnoha případech není k dispozici dostatečně kvalitní nebo rozsáhlá technika, jenž by umožnila pořízení záznamu v dostatečné kvalitě. Což je jistě velká škoda...
Proto jsme se rozhodli dát postupně prostor i těmto záznamům - tedy těm, které jsou možná technicky "méně kvalitní", ale mají zajímavý obsah. Věříme, že mnohdy úžasné poselství, které my jako křesťané máme k dispozici, bude velkým povzbuzením a posílením pro Vás i Vaše blízké. A to i přesto, že záznam není "profesionální" :-). Osobně vnímáme, že je nejdůležitější samotný obsah, než-li technické provedení.

B archiv: výsledek služby mnoha dobrovolníků

Děkujeme všem, kteří se rozhodli, v rámci svých technických a finančních možností, do projektu B archivu zapojit a věříme, že i díky nadšení mnoha ochotných Božích služebníků, budete moci sledovat zajímavé projekty z celé České a Slovenské republiky. Postupně budeme vše rozšiřovat :-)

Natáčíte zajímavá videa? Zapojte se :-)

Pokud i vy natáčíte zajímavá videa, budeme rádi, zapojíte-li se do spolupráce. BibleTV má zájem zejména o záznamy zajímavých bohoslužeb (zejména obsahově), přednášek či dětských programů. Přivítáme také životní příběhy, zkušenosti, reportáže a další materiály zejména z křesťanského prostředí, témat souvisejících s Biblí a prostředí, které pomáhá druhým. Jednou z hlavních oblastí je příroda - máte-li materiály z nádherných míst České republiky, Slovenska, ale i dalších zemí a rádi byste ukázali druhým na nádheru Stvořitelského díla - neváhejte se na nás kdykoliv obrátit.

Jednotlivé materiály je možné dodat v jakémkoliv formátu, samozřejmě je nutné, abyste měli na vše vyřešeny autorská práva - tudíž byly by tyto materiály vaše nebo byste měli souhlas majitele :-)

Těšíme se na spolupráci s Vámi. Kdykoliv nás můžete kontaktovat pro sdělení podrobnějších informací.

Page generated in 1.3914 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál