Podpořte BibleTV

Podpořte BibleTV

Projekt portálu BibleTV je Boží dílo a Boží projekt! Klade si za cíl ukázat co největšímu počtu lidí na Boží lásku, ale také na úžasné poselství, které máme jako křesťané k dispozici! Proto i takto k tomu přistupují všichni, kteří se podílejí na jeho realizaci nebo jej jakoukoliv formou podporují. Pokud Vás projekt BibleTV zaujal a rádi byste jej podpořili také vy, máte několik možností:

Klub přátel Bible
Staňte se členem Klubu přátel Bible a pomozte nám financovat výrobu pořadů s duchovní tématikou, zejména pro BibleTV. Můžete nám pomoci s realizací dalších zajímavých projektů prezentujících Bibli, duchovní hodnoty a informace o Pánu Ježíši. Jako členové Klubu můžete nejen pomoci s financováním, ale získat i zajímavé výhody :-).

Finance
Tak jako každý projekt, je i BibleTV závislá na finančních prostředcích. Je-li ve Vašich možnostech BibleTV podporovat pravidelně, či jednorázově, budou finanční prostředky použity na raelizaci projektu BibleTV, její další rozvoj a zkvalitňování. Věříme, že Vám Pán Bůh tyto finanční prostředky bohatě požehná!
Díky Pánu Bohu se podařilo v poslední době udělat kus práce. Podařilo se pořídit i část nové techniky, které bude sloužit také pro BibleTV. Nicméně nutně bychom potřebovali dokoupit i další součásti včetně automobilu, který nám umožní natáčet pravidelněji i v jiných místech.

Prosíme, pomozte nám vše zafinancovat a rozšířit tak Boží dílo ve větším rozsahu!

 

Modlitby
Nejdůležitější podporou jsou modlitby. Pro úspěch projektu BibleTV jsou proto velmi důležité Vaše modlitby. Budeme rádi, budete-li na BibleTV myslet také v této oblasti.

Marketing a propagace
Máte-li možnost projekt BibleTV podpořit také propagačně, bude to nepochybně přínosem. Využijte různých možností, např. informační kampaně, jak biblickým poselstvím oslovit a zároveň povzbudit své blízké, známé, přátele...

Osobní zapojení
Máte zajímavá obdarování, např. ve zpěvu, přednesu, prezentaci nebo v oblasti technické (kamery, zvuk, střih, světla...)? Umíte vytvářet zajímavý program vycházející z Bible a biblických zásad? Případně prostě jen "máte chuť", ochotu pomoci a chcete se učit nové věci? Tak proč vše nevyužít ve službě Pánu Bohu...
Hledáme nové spolupracovníky - kameramany, střihače, hudebníky, ale i další spolupracovníky z celé ČR a SR. Zapojte se do našeho týmu...

Ostatní :-)
Pokud můžete pomoci projektu BibleTV a Božímu dílu i jakkoliv jinak, kontaktujte nás...

Podpořte BibleTV

Pomozte nám financovat realizaci a další rozvoj internetové televize BibleTV

Číslo účtu: 1725482339 / 0800

Přihlášení

Facebook

Page generated in 1.6864 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál